Led-Service » Serwis telewizorów » Sharp


Serwis telewizorów Sharp

Naprawa telewizorów Sharp

Naprawa telewizorów Sharp w Poznaniu w naszym serwisie przebiega bardzo sprawnie i nie kosztuje wiele. Oferujemy kompleksowe usługi, które poza naprawą obejmują także bezpłatny dojazd do klienta i utylizację zepsutego telewizora. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i zajmujemy się naprawą telewizorów najpopularniejszych marek – zapraszamy do skorzystania z oferty mieszkańców Poznania i okolic.

Usługa, z której będziesz zadowolony

Nasz serwis Sharp w Poznaniu oferuje usługi na najwyższym poziomie, na które każdorazowo udzielamy gwarancji. Z doświadczenia wiemy, że 90% napraw da się wykonać na miejscu, bez konieczności zamawiania dodatkowych części – nie naciągniemy Cię na koszty. Nasz oferta obejmuje:

  • dojazd do klienta i wycenę gratis – jeśli zdecydujesz się na naprawę,
  • możliwość naprawy w serwisie,
  • konkurencyjne ceny i elastyczne godziny pracy.

Każdorazowo dbamy o to, aby naprawa telewizorów w Poznaniu przebiegała sprawnie – zadowolenie naszych klientów to priorytet dla Led-Service. Jeśli zależy Ci na czasie, wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie wybierz nasz serwis Sharp w Poznaniu.

Chętnie naprawimy Twój telewizor

Naprawa telewizorów w Poznaniu obejmuje między innymi takie marki jak Sharp, Panasonic czy Philips. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza sprawiają, że potrafimy poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi problemami. Jeśli Twój telewizor nie działa tak, jak powinien zgłoś się do nas.

Led-Service

ul. Szkolna 139
62-064 Plewiska

Tel: 507-612-625
Email: kontakt@led-service.pl

Led-Service

Poznań - Serwis Mobilny

Tel: 507-612-625
Email: kontakt@led-service.pl

NAPRAWA TELEWIZORÓW

P O Z N A Ń  I  OKOLICE
Tel.: 507 612 625
Email: kontakt@led-service.pl

Poniedziałek - Piątek  9-19 

✉ Wyślij zapytanie

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS!