Led-Service » Serwis telewizorów » Panasonic


Serwis telewizorów Panasonic

Serwis telewizorów Panasonic
Masz zepsuty telewizor, kolory nie wyświetlają się tak jak powinny, a może nie chce się on uruchomić? Naprawa telewizorów Panasonic w Poznaniu i okolicach to dla nas nic skomplikowanego. Skontaktuj się z nami, a my postaramy się przywrócić Twoje TV do pełni sprawności. Naprawiamy również telewizory innych znanych marek, takich jak Samsung, Sharp czy Philips.

Kompleksowe usługi

Nasz serwis Panasonic w Poznaniu oferuje kompleksowe usługi najwyższej jakości. Naprawiamy telewizory i udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy. Led-Service to między innymi:

  • możliwość darmowego dojazdu do klienta oraz wyceny,
  • szybka naprawa, również w domowym zaciszu,
  • elastyczne godziny pracy (pracujemy również w soboty i niedziele),
  • konkurencyjne ceny.

Led-Service – serwis telewizorów w Poznaniu i okolicach to gwarancja zadowolenia. Nasi wykwalifikowani technicy pracują na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu naprawy są proste i szybkie. Naprawa telewizorów Panasonic i innych w Poznaniu to dla nas żaden problem. Oferujemy także możliwość bezpłatnej utylizacji uszkodzonego telewizora.

Szybka i tania naprawa

Nasz serwis Panasonic w Poznaniu oferuje szybką i tanią naprawę, bez narażania Cię na dodatkowe koszty. Jeśli zależy Ci na fachowej i kompleksowej obsłudze to Led-Service, serwis telewizorów w Poznaniu jest oczywistym i najlepszym wyborem.

Led-Service

ul. Szkolna 139
62-064 Plewiska

Tel: 507-612-625
Email: kontakt@led-service.pl

Led-Service

Poznań - Serwis Mobilny

Tel: 507-612-625
Email: kontakt@led-service.pl

NAPRAWA TELEWIZORÓW

P O Z N A Ń  I  OKOLICE
Tel.: 507 612 625
Email: kontakt@led-service.pl

Poniedziałek - Piątek  9-19 

✉ Wyślij zapytanie

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS!