Led-Service » Serwis telewizorów » Philips


Serwis telewizorów Philips

Serwis telewizorów Philips
Szybka, tania i skuteczna naprawa telewizorów Philips w Poznaniu? To możliwe! Skorzystaj z oferty Led-Service i przekonaj się, że nie musisz wydawać fortuny, aby Twoje TV działało jak nowe. Naprawiamy telewizory LED różnych marek np.: Philips, Sony, Panasonic, Sharp itd. Dbamy o dokładność oraz wysoką jakość naszych usług, zachowując przy tym atrakcyjne ceny.

Dojeżdżamy do klienta

Nasz serwis Philips w Poznaniu działa stacjonarnie, ale oferujemy także możliwość dojazdu do klienta i naprawę w domowym zaciszu. Nie narazimy Cię na dodatkowe koszty – jeśli zdecydujesz się na naprawę dojazd i wycena są gratis. Ponadto, zawsze staramy się zreperować uszkodzoną część zamiast ją wymieniać. Naprawą telewizorów w Poznaniu w naszym serwisie zajmują się doświadczeni technicy, posługujący się nowoczesnym, fachowym sprzętem. Jeśli zależy Ci na naprawie telewizora Philips w Poznaniu szybko, dobrze i niedrogo wybierz Led-Service! Mamy elastyczne godziny pracy i świadczymy usługi również w soboty i niedziele.

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Naprawa telewizorów w Poznaniu i okolicach to dla nas pestka. Jesteśmy pewni najwyższej jakości usług świadczonych przez nasz serwis Philips w Poznaniu, dlatego do każdej naprawy dodajemy gwarancję. Jeśli chcesz cieszyć się filmowymi wieczorami bez żadnych niespodzianek wybierz Led-Service.

Led-Service

ul. Szkolna 139
62-064 Plewiska

Tel: 507-612-625
Email: kontakt@led-service.pl

Led-Service

Poznań - Serwis Mobilny

Tel: 507-612-625
Email: kontakt@led-service.pl

NAPRAWA TELEWIZORÓW

P O Z N A Ń  I  OKOLICE
Tel.: 507 612 625
Email: kontakt@led-service.pl

Poniedziałek - Piątek  9-19 

✉ Wyślij zapytanie

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS!